Lundaskolan | Läkarmottagning 9:e och 16:e februari
Lundaskolan är en för- & lågstadieskola belägen vid Hornstull (söder) i Stockholm. Välkommen att läsa mer om vår verksamhet här på hemsidan.
Lundaskolan, förskola, lågstadieskola, Södermalm, Stockholm
17371
post-template-default,single,single-post,postid-17371,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Läkarmottagning 9:e och 16:e februari

Läkarmottagning 9:e och 16:e februari

Läkarmottagning för alla barn i förskoleklass den 9:e och den 16:e februari med Dr Berit och syster Eva. Håll utkik på anslagstavlan för tidsbokning nästa veckan. Elever i klass 1-2 som INTE är vaccinerade är också välkomna att sätta upp sig på listan

Välkomna Elevhälsan Lundaskolan