Lundaskolan | Kontakt
Lundaskolan är en för- & lågstadieskola belägen vid Hornstull (söder) i Stockholm. Välkommen att läsa mer om vår verksamhet här på hemsidan.
Lundaskolan, förskola, lågstadieskola, Södermalm, Stockholm
1452
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-1452,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.4,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Adress och information

Lundaskolan

Lundagatan 43

117 28 Stockholm

 

E-post: info@lundaskolan.se

Telefon : Se rubrik “Kontakta oss”

 

Vi har personal på plats mellan 07.00 – 17.30. Lättast är annars att nå oss via allas personliga e-post.

Välkommen  //  Gunnel

Per Johansson 

Skolchef

IMG-8635_2
Gunnel Johansson 

Rektor

E-post och telefonnummer

Rektor: Gunnel Johansson (gunnel@lundaskolan.se)

Lärare klass 1: Josefina Åhnberg (josefina@lundaskolan.se)

Lärare klass 2: Fia Nilsson (fia@lundaskolan.se)

Lärare FSK: Gunnel Johansson (gunnel@lundaskolan.se)

Pedagogisk personal: Stefan Hägerbäck (stefan@lundaskolan.se)

Pedagogisk personal: Emelie Hagman (emelie@lundaskolan.se)

Pedagogisk personal: Petra Agehorn (petra@lundaskolan.se)

Skolchef: Per Johansson (per@lundaskolan.se)

 

Telefon Rektor: 0707395776

Telefon Förskoleklass: 0707459598

Telefon Åk 1: 0705736217

Telefon Åk 2-3: 0705736226

Arbetsplatsens skyddsombud är Stefan Hägerbäck

Förnamn*

Efternamn*

E-post*

Telefon*

Rubrik*

Meddelande*