Lundaskolan | Kontakt
Lundaskolan är en för- & lågstadieskola belägen vid Hornstull (söder) i Stockholm. Välkommen att läsa mer om vår verksamhet här på hemsidan.
Lundaskolan, förskola, lågstadieskola, Södermalm, Stockholm
1452
page-template,page-template-contact-page,page-template-contact-page-php,page,page-id-1452,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
Kontaktuppgifter

Lundaskolan

Lundagatan 43

117 28 Stockholm

E-post: info@lundaskolan.se

Telefon : Titta under rubriken kontakta oss, där hittar du alla nummer du söker. Vi har personal på plats mellan 07.00 – 17.30. Lättast är annars att nå oss via allas personliga mail. Välkommen  //  Gunnel

per-johansson-150x150
Per Johansson 

Skolchef

Kontakta oss:

Rektor Gunnel Johansson                               gunnel@lundaskolan.se

Lärare: F- klass     Josefina Åhnberg             josefina@lundaskolan.se

Lärare: Klass  1      Fia Nilsson                        fia@lundaskolan.se

Lärare: Klass  2-3  Gunnel Johansson          gunnel@lundaskolan.se

Fritidsansvarig:     Marie Berg                        marie@lundaskolan.se

Pedagogiskpersonal: Stefan Hägerbäck       stefan@lundaskolan.se

Pedagogiskpersonal: Emma Ahlander         emma@lundaskolan.se

Pedagogiskpersonal: Emelie Hagman          emelie@lundaskolan.se

Pedagogiskpersonal: Joni Kahelin                joni@lundaskolan.se

Pedagogiskpersonal:Hanna Dahlemark      hanna@lundaskolan.se

Speciallärare: Tuula Stenroos                        specped@bergsundsskolan.se

Skolchef: Per Johansson                                 per@lundaskolan.se

Telefon Gunnel Rektor – 070 739 5776

Telefon  Förskoleklass –  070 745 9598

Telefon  Åk 1                   – 070 573 6217

Telefon Åk 2-3                – 070 573 6226

Arbetsplatsens skyddsombud är Stefan Hägerbäck

Förnamn*

Efternamn*

E-post*

Telefon*

Rubrik*

Meddelande*